Produktundersida - Offert

Forespørsel

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Spiselige påskegaver

Her på Presenta finner du et stort utvalg av påskegaver i ulike former. Selvsagt har vi de klassiske påskeeggene som er fylt med enten smågodtblanding eller vår kjente merkevaregodtblanding, men vi har også andre produkter som er perfekte påskegaver og som kommer til å bli satt stor pris på av dine ansatte!

Se vårt sortiment

Spiselig profilering styrker kommunikasjonen 

Med 30 års erfaring i bransjen, et friskt og moderne utvalg av spiselig profilartikler og firmagaver,
setter Presenta smak og farge på både små og store bedrifter i hele Norden.

Profilering av ditt varemerke på sitt beste.
Velkommen til Presenta!

Vårt team

Julie Johansen

Julie Johansen

Daglig leder/ salgsansvarlig BP

966 28 636 julie@presenta.no
Elisabeth Lindgren

Elisabeth Lindgren

Ass. daglig leder/ Innkjøpsansvarlig

901 97 246 elisabeth@presenta.no
Hanne Jansdatter

Hanne Jansdatter

Innkjøps- og logistikkmedarbeider

91 90 18 02 logistikk@presenta.no
Ellen Klevstad

Ellen Klevstad

Salgskonsulent

91 90 04 16 ellen@presenta.no
Tommy Pettersen

Tommy Pettersen

Salgskonsulent

91 90 10 84 tommy@presenta.no
 Tine Langaard

Tine Langaard

Salgskonsulent

48 24 10 20 tine@presenta.no
Marit Sirnes

Marit Sirnes

Salgskonsulent

91 90 18 03 marit@presenta.no
Camilla Th Nilsen

Camilla Th Nilsen

Salgskonsulent

91 90 1801 camilla@presenta.no
Kirsti Liland

Kirsti Liland

Backoffice BP

48 19 19 32 kirsti@presenta.no
Tilbudskurv
Tilbudskurven din er tomÅtervänd till butiken
Calculate Shipping
Produktundersida - Offert

Forespørsel